+90 324 235 10 25

KURUMSAL

Hakkımızda

Marsan Tic. ve Paz. olarak 1981 ‘de Adıyaman’da oto lastik ve yedek parça satışı yaparken, 1994 yılında havalı süspansiyon körüğü toptan satışına başlayan firmamız 2011 yılında yeniden şirketleşerek MARSAN YEDEK PARÇA YALITIM A.Ş. ‘yi kurmuştur.

Bu yeni oluşumun ilk yatırımı da yine 2011 yılında Mersin’de gerçekleşmiş olup, yeni yerimizde faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız. Bu yatırımdaki hedefimiz müşterilerimize sunduğumuz ürün çeşitliliğimizi artırarak, lojistik anlamda daha doğru bir noktada, ürünlerimizi daha hızlı bir şekilde müşterilerimize ulaştırmak.

Mersin’de ki toplam depolama alanımız 1000 m2 olup başta AKTAŞ, AIRKRAFT, EKU ve TRUCK TECHNIC olmak üzere, ürün portföyümüze kattığımız yeni bayiliklerle beraber;

Sürekli aynı kalitede ürün, zamanında, eksiksiz ve hatasız teslimat, yüksek stok hacmi ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Belli periyotlarla yaptığımız müşteri ziyaretlerimizde müşterilerimizin isteklerini dinleyerek ve bu istekleri dikkate alarak rekabetin arttığı günümüz koşullarında müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Sizlerinde bu yolda bize sağlamış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

Vizyon&Misyon

Boş

Kalite Standartlarımız

BOŞ